Послідовники National Geographic зняли пізнавальний ролик про туристичні місцевості України

Послідовники National Geographic – команда "Ukraїner" – презентували новий ролик про прекрасні місцевості в Україні. Цього разу автори відео вирушили в Бессарабію, де зняли справді незабутні кадри.

Новину повідомляє "Преса України".

У двохвилинному ролику показані міські та сільські ландшафти Бессарабії, Білгород-Дністровської фортеці, унікальні кадри польоту пеліканів в гирлі Дунаю біля села Вилкове, а також безкраї поля рису і пшениці по всій Одеській області.

Відзначимо, що проект "Ukraїner" присвячений внутрішньому туризму в країні. Він прагне замінити "National Geographic Україна", який зник у 2015 році. За час свого існування "Ukraїner" встиг відвідати Закарпаття, де зняв цілий ряд унікальних сюжетів. Серед їхніх героїв – фермер, який робить сир по тисячолітній традиції Швейцарських Альп, німецький еколог, що вирощує буйволів, і колишній робітник, який 43 роки облаштовує гору Явірник.

Нагадаємо, з'явилися перші результати роботи команди проекту Ukraїner, які взяли на себе завдання професійно зняти на камеру пізнавальні ролики про українську природу і самобутність в стилі National Geographic.

Інші новини

Коментарі