Посадовця Укртрансбезпеки на Одещині затримали на хабарі у 1,5 тис. доларів

Головного спеціаліста підрозділу управління Укртрансбезпеки в Одеській області затримали на хабарі у 1 тис. 500 дол. США за складання протоколу огляду плавзасобу без зазначення його фактичного стану. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

У ході розслідування 26-го липня співробітники прокуратури спільно з оперативними працівниками управління Служби безпеки України в області викрили під час одержання хабара головного спеціаліста структурного підрозділу управління Укртрансбезпеки в Одеській області.

"З’ясовано, що службовець вимагав та одержав 1,5 тис. дол. США неправомірної вигоди від агента судна за незатримання плавзасобу та складання протоколу огляду без зазначення його фактичного технічного стану", – йдеться у повідомленні.

Співробітника управління Укртрансбезпеки в Одеській області затримано. Вирішується питання про повідомлення про підозру та відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління головного управління Національної поліції в Одеській області.

Інші новини

Коментарі