Посадовців ДПСУ судитимуть за хабарництво на будівництві “Євростіни”

Військовою прокуратурою Центрального регіону України скеровано до суду обвинувальний акт щодо посадових осіб Державної прикордонної служби України, яких викрили на хабарі під час будівництва проекту "Євростіна". Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури Центрального регіону України, передає УНН.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

"Оболонський районний суд міста Києва розглядатиме кримінальне провадження за обвинуваченням військовослужбовців структурних підрозділів Державної прикордонної служби України, стосовно вимагання у підприємця "винагороди" за нестворення перешкод під час виконання умов договору щодо будівництва об'єкта "Євростіна", а саме підписання актів приймання – передачі виконаних робіт, перерахування коштів комерційному товариству за договором та нерозірвання договірних відносин з комерційним підприємством", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Наразі посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Інші новини

Коментарі