Військовою прокуратурою Центрального регіону України скеровано до суду обвинувальний акт щодо посадових осіб Державної прикордонної служби України, яких викрили на хабарі під час будівництва проекту "Євростіна". Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури Центрального регіону України, передає УНН.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

"Оболонський районний суд міста Києва розглядатиме кримінальне провадження за обвинуваченням військовослужбовців структурних підрозділів Державної прикордонної служби України, стосовно вимагання у підприємця "винагороди" за нестворення перешкод під час виконання умов договору щодо будівництва об'єкта "Євростіна", а саме підписання актів приймання – передачі виконаних робіт, перерахування коштів комерційному товариству за договором та нерозірвання договірних відносин з комерційним підприємством", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Наразі посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Коментарі