Посадовець Київради “погорів” на хабарі у 24 тис. грн

Правоохоронці сьогодні затримали начальника управління адміністративного та господарського забезпечення Київради Ігоря Сабадаху за вимагання хабара. Про це повідомили у прес-службі КМДА, передає УНН.

Зазначається, що посадовець вимагав від представника товариства з обмеженою відповідальністю хабара в сумі 24 000 грн у якості застави та квартальної оплати (7 000 щомісячно) та отримав через посередника – завідувача господарства підконтрольного комунального підприємства "Госпкомобслуговування" – останню її частку в розмірі 7 000 грн.

Хабарі чиновники збирали за надання в оренду приміщень виробничо-складської бази КП "Госпкомобслуговування" у Голосіївському районі Києва та за підписання договору зберігання майна. Офіційна ж вартість зазначених послуг становила 1 000 грн в місяць і сплачувалась окремо.

У відомстві зазначили, що зараз на підставі ухвали Голосіївського районного суду міста Києва проводяться обшуки в службових приміщеннях управління Київради й КП "Госпкомобслуговування", на складській території комунального підприємства, а також за місцем проживання Ігоря Сабадахи.

Інші новини

Коментарі