Порше, Мерседеси та елітне житло від Хрещатика до Криму – як живе звільнений з-під арешту екс-податківець Головач

Екс-голова податкової міліції Андрій Головач заключив зі слідством угоду: визнав себе винним, сплатив 130 мільйонів гривень компенсації та насолоджується розкішним життям на волі. Зазначимо, що сума збитків для держави від його діяльності склала близько 3 мільярдів гривень.

«Зміст угоди нікому не відомий, її затверджує суд, стосовно обвинуваченого докази ніколи не представлені у суді, тобто ми з вами – прості громадяни – не розуміємо, що ж там такого викрила Генеральна прокуратура, як той податківець нажив собі на маєток, на Бентлі, і як же так сталося, що податківці завдали мільярдних збитків державі і виходять сухими з води, всі в шоколаді», - зазначає виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дарина Каленюк.

Редакції програми «Стоп Корупції» стало цікаво звідки у звичайного державного службовця знайшлися 130 мільйонів гривень для компенсації за угодою. Втім, відшукати місцезнаходження Андрія Головача виявилося не просто.
Адже, так само як елітні автівки, нерухоме майно пана Головача теж записано на сина Олександра. Причому більша частина нерухомості з’явилася, щойно наш герой очолив податкову міліцію. Квартири, будинки, офісні приміщення розкидані по всій країні. Від самого центру Києва – вулиці Хрещатик до окупованого наразі Криму.

Де і як журналісти розшукували одіозного екс-податківця – дізнавайтесь з відеоматеріалу:

Коментарі