Порошенку запропонували створити “Кримську область”

В Україні з'явилась чергова петиція про перейменування регіону України. На цей раз прозвучала ідея змінити назву "Автономна республіка Крим".

Новину передає "Преса України".

На сайті офіційного інтернет-представництва президента України з'явилась чергова петиція від українців. Так, вони запропонували перейменувати анексований півострів Крим. Зокрема, пропонується змінити назву "Автономна республіка Крим" на "Кримська область".

Автором петиції, яка з'явилась на сайті представництва президента 12 лютого, є Анатолій Бобров. При цьому своїх мотивів він не озвучив. Ідею наразі підтримали 24 людини. До слова, для того, щоб петицію розглянули у ВРУ, необхідно зібрати 25 тисяч голосів.

Тим часом на тлі появи петиції російські журналісти-пропагандисти активно нагадують, що Крим та Україна – це дві різні країни.

"Українська назва кримського півострова "Автономна Республіка Крим" вже не влаштовує жителів сусідньої держави", – відзначають росЗМІ.

Варто зазначити, що на сайті інтернет-представництва українського президента чи не щодня з'являються петиції з різними пропозиціями. Більшість з них сосуються субсидій чи зарплат. Однак необхідну кількість голосів такі петиції так і не набирають.

Коментарі