Порошенко зміцнив особисту охорону через акції протесту

Мирні протести під ВРУ стали причиною посилення охорони президента Петра Порошенка. Депутат Вікторія Войціцька зауважила, що така реакція є досить дивною.

Новину повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 18 жовтня, представниця фракції "Самопоміч" Вікторія Войціцька заявила, що у зв'язку з останніми подіями у Києві охорону резиденції президента Петра Порошенка посилили.

"Поясніть, навіщо стільки людей і техніки нагнали для охорони приватної резиденції президента? Та ще і дорогу перекрили. Кого тут боятися?" – зазначила вона.

У Мережі одразу припустили, що Порошенко, очевидно, відчуває, що його чекає доля біглого Віктора Януковича. Тим часом силовики пояснили, що вони просто "проводять навчання".

Нагадаємо, у вівторок, 17 жовтня у столиці біля Верховної Ради зібрались тисячі протестувальників. Під прапорами різних політичних сил, таких як "Національний корпус", "Свобода", "Батьківщина", "Самопоміч", "Громадянська позиція", "Рух нових сил", вони вимагали зняття депутатської недоторканності. Ще одна їхня вимога – створити антикорупційний суд та змінити виборче законодавство.

До представників партій також долучились громадські організації. Як зауважила Вікторія Войціцька, незначні сутички між активістами та правоохоронцями не мали б спонукати до різкого посилення безпеки резиденції Петра Порошенка.

Коментарі