Порошенко затвердив терміни призову на строкову службу

Петро Порошенко своїм підписом затвердив указ про терміни призову у поточному році. На строкову службу збираються призвати чоловіків віком від 20 до 27 років. Стало відомо, чи будуть такі призовники відправлені в зону АТО.

Новину повідомляє "Преса України".

Український президент Петро Порошенко поставив свій підпис під указом про звільнення в запас військових строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2018 році.

У документі зазначено, коли саме військові строкової служби будуть звільнені в запас – у квітні-травні та жовтні-листопаді. Військових з вищою освітою ступеня фахівця чи магістра звільнять у квітні-травні, серпні та жовтні-листопаді.

Також стало відомо, коли відбудеться призов на строкову службу. Зокрема чоловіків віком від 20 та до 27 років запросять до служби у квітні-травні та жовтні-листопаді. Скільки саме українських чоловіків підпадуть під весняний та осінній призов визначить Кабмін.

Варто зазначити, за даними Генштабу, призовники строкової служби не братимуть участі в АТО. До слова, вчора, 15 лютого, у прес-центрі штабу АТО заявили про втрату збоку української сторони живої сили. В результаті обстрілів російськими найманців українських  позицій загинув один військовий.

Коментарі