Порошенко запропонував встановити іменні стипендії Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, під час проведення зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні, Петро Порошенко запропонував встановити в Україні іменні стипендії, названі на честь п'яти наймолодших за віком загиблих учасників Революції Гідності. Таку фінансову допомогу в майбутньому отримуватимуть найкращі студенти та науковці навчальних закладів України.

Про це повідомили в прес-центрі президента.

"Хоча пройшло 3 роки, але ми й сьогодні відчуваємо нестерпний біль через втрату близьких та рідних, друзів та побратимів, через втрату співвітчизників та героїв. Вони назавжди лишаться в наших серцях і пам'яті", ' наголосив лідер України.

Для того, щоб українці ніколи не забували про загиблих героїв під час Революції Гідності, президент повідомив, що найближчим часом в Україні з'явиться  Меморіал Пам'яті Героїв  Небесної Сотні, проект якого на даний момент уже розпочали розробляти.

Крім того, він закликав прем'єр-міністра Гройсмана та інших політиків, аби вони підтримали його ініціативу щодо започаткування в Україні іменних стипендії, які носитимуть імена п'яти Герої Небесної Сотні.

"Прошу прем'єр-міністра та уряд, щоб підтримали мою ініціативу щодо встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні для найкращих студенті, молодих науковці та учнів", – закликав Порошенко.

За його словами, стипендії мають носити імена наймолодших загиблих учасників Майдану. Серед них: Назар Войтович, Устим Голоднюк, Роман Гурик, Дмитро Максимов та Юрій Поправка.

"Вважаю доречним, аби такі стипендії були встановлені у тих університетах, де загиблі мріяли навчатися", – додав лідер України.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко вшанував пам'ять полеглих під час Майдану співвітчизників. Під час промови він наголосив, що Небесна Сотня підштовхнула Україну до будівництва європейської держави.

Коментарі