Порошенко закликав депутатів негайно розробити проект закону про Антикорупційні суди

Президент України Петро Порошенко закликав коаліційні та опозиційні фракції в Парламенті приступити до розробки законопроекту про Антикорупційні суди в Україні.

Про це після засідання погоджувальної ради Верховної Ради розповіла представник президента в Парламенті Ірина Луценко, повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на 112.ua.

За її словами, гарант закликав розробити законопроект про створення Антикорупційного суду та направити його текст на узгодження.

"Президент закликає Парламент, спікера Парламенту створити робочу групу та напрацювати законопроект, подати його президенту на узгодження, узгоджений між всіма коаліційними й опозиційними фракціями.

Президент цей узгоджений законопроект внесе в Парламент, визначить його як невідкладний та запропонує ВР невідкладно розглянути цей спільний законопроект", – сказала Луценко.

Зауважимо, створення Антикорупційного суду в Україні є однією з вимог учасників акції протесту, очолюваних екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

Раніше Петро Порошенко направив до Верховної Ради проект закону про зняття депутатської недоторканності, чого також вимагали мітингувальники під стінами Парламенту.

Коментарі