Порошенко вимагає не відкладати дебати з Зеленським, який вигадує все нові умови: названі теми трьох раундів

05.04.2019 14:14

Президент України Петро Порошенко закликає провести дебати зі своїм опонентом Володимиром Зеленським якомога швидше та обов'язково обговорити головні питання в трьох раундах.

У п'ятницю, 5 квітня, президент України Петро Порошенко озвучив формат дебатів з другим кандидатом в президенти – коміком Володимиром Зеленським, передає "Діалог.UA".

Відеозвернення було зроблено після здачі аналізів в медпункті на стадіоні НСК "Олімпійський".

"Я дуже задоволений тим, що Володимир Зеленський нарешті прийняв мою пропозицію про проведення дебатів. Це абсолютно необхідно, тому що це не шоу, це не спектакль, це право українських громадян отримати повну і всебічну інформацію про програми, плани кандидатів, мати можливість поставити питання й отримати відповідь", – заявив Порошенко.

За його словами, необхідно провести три етапи дебатів за такими темами:

- про позицію Верховного головнокомандувача за програмою зміцнення оборони й безпеки;

- по зовнішню політику;

- щодо захисту конституційних прав і свобод громадян.

Також Порошенко підкреслив, що хоче провести дебати якомога швидше. І це не дивно, з огляду на те, скільки нових умов і відмовок вже висловила команда Зеленського, який уникав всіх зустрічей до цього.

"Потрібно припинити обмін думками через соціальні мережі й дати українцям самостійно визначитися щодо своїх симпатій", – резюмував Порошенко.

 

Коментарі