Порошенко пояснив, чому у Києва досі немає діалогу з “Л/ДНР”

Офіційний Київ почне мирний діалог з окупованими територіями Донбасу як тільки Росія виведе звідти своїх військових. У деокупувати містах Донецької та Луганської областей проблем в спілкуванні української влади й місцевих жителів немає.

Про це 11 жовтня в ПАРЄ заявив президент України Петро Порошенко, передає "Діалог.UA".

Відповідаючи на питання голови Об'єднання європейських лівих в ПАРЄ Тіні Кокс про те, що Київ зробив для встановлення миру на Донбасі, Порошенко зауважив, що з 2014 року вдалося домогтися багато чого.

"Україна звільнила дві третини окупованого Донбасу, і в будь-якому місті або селищі, де немає російських військ, повірте мені, у нас фантастично прекрасний діалог, у нас немає жодної, ні найменшої, проблеми ... І у нас там фантастично прекрасний діалог. Чи можете ви уявити будь-який діалог на окупованій території? Єдина умова проведення такого діалогу – це виведення російських військ. У нас там не існує жодного, навіть невеликого, конфлікту", – завив президент.

Він запевнив іноземних партнерів, що, після того як на всій території Донбасу буде гарантована безпека, що знаходилися під владою окупантів, міста отримають максимум від Києва.

Крім цього, Порошенко нагадав, що Рада ще на рік продовжила особливий статус Донбасу, щоб Москва нарешті виконувала свою обіцянку і вивела всіх "іхтамнетов". Також український лідер визнав, що Київ погодиться на проведення референдуму в Криму, як тільки півострів повернеться під юрисдикцію України.

Інші новини

Коментарі