Порошенко підписав Закон “Про національну безпеку України”

Закон, який сприяє якісному реформуванню сектору оборони держави, підписано. Віднині "курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію – підтверджено". Таку заяву зробив український президент Петро Порошенко.

Новину повідомили у прес-службі АП.

Порошенко підписав Закон "Про національну безпеку України" та подякував за активну роботу із підготовки цього Закону всім учасникам і керівникам силових структур.

"Це  важлива віха для реформування всієї країни, в першу чергу сектора оборони і безпеки. Головне – цим Законом ми твердо підкреслюємо курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Ми підтверджуємо, що наша держава, український народ чітко визначився зі своїм майбутнім – це майбутнє в родині народів вільного світу", – заявив Петро Порошенко.

Порошенко додав, що бере на себе повну відповідальність на подальшу розробку і виконання новоприйнятого законодавства. Зі слів гаранта, держава матиме ще краще укріплену обороноздатність.

"Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, беру на себе повну відповідальність за розробку, прийняття, підписання і за імплементацію зазначеного Закону. Я впевнений в тому, що на сьогодні ці позиції будуть надзвичайно позитивні й для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб і надалі зростала довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами", – акцентував президент України.

Разом із цим Порошенко зазначив, що нововведений закон дозволить систематизувати перехід оборонного і безпекового сектору України до правил, принципів та стандартів НАТО.

"В секторі оборони і безпеки України відбуваються революційні зміни. Законом визначено фундаментальні національні інтереси України – те, що Збройні Сили України, інші силові підрозділи мають захищати… Сьогодні Україна має значно більші можливості для того, щоб захистити себе", – резюмував Порошенко.

Коментарі