Порошенко не відпустить Луценка з посади Генпрокурора

Олександр Кочетков заявив, що Юрій Луценко триматиметься за крісло Генпрокурора, адже у разі відставки за нього візьметься НАБУ. Крім того, Порошенко без Луценка не впорається з владою.

Про це політолог написав на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 15 грудня, Олександр Кочетков пояснив, чому відставка Юрія Луценка, про яку в останній час багато говорять, є чимось неймовірним. За його словами, для президента Петра Порошенка Генпрокуратура є єдиною структурою, яка може стримувати НАБУ.

"І взагалі, Генпрокуратура цементує владу Президента, яка розповзається. А нового свого Генпрокурора для Порошенка провести через Раду зараз буде архіскладно", – зауважив Кочетков.

Крім того, Луценка після відставки потягнуть на допити НАБУ, тому він намагатиметься цього уникнути якомога довше. Політолог наголосив, що генпрокурор знає достатньо багато, тому вплинути на Порошенка, щоб протриматись на посту, він зможе.

Раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко коментував чутки про свою відставку. За його словами, він завжди готовий піти, але наразі вважає, що будучи на посаді він корисний для країни. Нагадаємо, 12 травня минулого року ВРУ ухвалила законопроект про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру". Згідно з ним Луценко зміг обійняти посаду Генпрокурора без юридичної освіти. Деякі депутати назвали "протягування" Луценка до посади ганьбою Порошенка.

Коментарі