Порошенко дав обіцянку столичним школярам

З початком нового навчального року Петро Порошенко дав настанову школярам та пообіцяв, що вони точно житимуть у ЄС. Президент також заявив, що українські школярі матимуть змогу перейняти досвід європейських.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 3 вересня, президент України Петро Порошенко долучився урочистих заходів з нагоди початку нового навчального року. Він прибув у столичний ліцей "Наукова зміна", де поспілкувався зі школярами. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Переконаний, що сьогоднішні школярі точно житимуть у Європейському Союзі. І будуть жити в Україні, бо наша країна буде членом ЄС. Ми спільно повертаємо Україну до Європи – нашого спільного дому", – заявив в ході виступу Порошенко.

В ході своєї промови президент зазначив, що за останні чотири роки в українців сформувалось уявлення про те, на скільки важливо мати якісну освіту.

"Я завжди казав, що витрати на освіту – це не видатки з бюджету, це є інвестиція в майбутнє держави", – додав він.

Крім того, президент анонсував, що українські школярі обмінюватимуться досвідом з європейськими. Підсумовуючи Порошенко зазначив, що реформи допомагають рухатись до європейського рівня, а значить європейського майбутнього.

Сьогодні понад 16 тисяч шкіл відкрили двері перед майже чотирма мільйонами учнів. 450 тисяч діточок прийшли до першого класу за новою програмою, розрахованою на 12 років.Завдяки реформі якість освіти наближається до європейського рівня. І я переконаний, що сьогоднішні школярі точно житиму у Європейському Союзі. І будуть жити в Україні, бо наша країна буде членом ЄС. Ми спільно повертаємо Україну до Європи – нашого спільного дому.Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року. І насамперед бажаю нам усім миру. Твердо переконаний, що мир ми завоюємо, адже весь світ – з нами.

Posted by Петро Порошенко on Pühapäev, 2. september 2018

Коментарі