Порошенко анонсував візит до Києва американських міністрів для підписання важливої угоди про “оборонні поставки”

В ході свого візиту до Вашингтона президент України Петро Порошенко за 36 годин зустрівся з "ключовими гравцями" адміністрації президента США, серед яких був і сам Дональд Трамп.

Українському лідеру вдалося досягти ряду важливих домовленостей, зокрема, і про військово-технічне співробітництво. Про це повідомляє "Діалог.UA".

Порошенко зазначив, що з Трампом у нього була "дуже довга і дуже змістовна бесіда", в ході якої американець підтвердив підтримку територіальної цілісності й незалежності України.

Американський лідер пообіцяв допомогти українцям в боротьбі з гібридною агресією Росії, зберігши антиросійські санкції та зміцнивши військово-технічне співробітництво України й США.

"Домовилися, що Україну відвідають кілька міністрів США, з якими будуть підписані дуже важливі угоди. В тому числі, які передбачають оборонне і військово-технічне співробітництво, а також оборонні закупівлі", – повідомив Порошенко.

Підбиваючи підсумки візиту, український президент відзначив, що Україну повністю підтримують не тільки Сенат і Конгрес США, а й адміністрація Трампа.

Коментарі