Порно під куполом. На жаль, не цирку

Як повідомляє видання Вибір, днями біля Верховної Ради знов відбувся перфоманс з порнографічним смаком. На цей раз листівки із закликами про легалізацію порнографії приніс під стіни головного законодавчого органу країни Леонід Кушнеров. Таким чином, він ніби-то "вирішив підтримати інтереси політика, який на робочому місці полюбляє переглядати порно. Свій перфоменс активіст доповнив гумовими фалосами. Агітки пропонував народним обранцям, які поспішали на засідання ВР" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час прийняття бюджету скандального нардепа Андрія Денисенка помітили за переглядом фотографій порнографічного характеру – журналіст Всеволод Филимоненко зняв на відео цікаві медіафайли на його телефоні та оприлюднив їх у Facebook.

Зазначимо, що Андрій Денисенко, згідно з відомостями з офіційного сайту ВРУ, є одним з найбільших прогульників – за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи, відвідав усього 12% пленарних засідань. Щодо роботи у комітеті – а йдеться про Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя – то ситуація ще гірша. З 70 засідань Денисенко вшанував своєю присутністю усього 6, тобто понад 90% просто проігнорував. При цьому, ці прогули та перегляд порно під час важливих засідань вже обійшлися українцям у майже мільйон гривень.

Додамо також, що громадські активісти мають до Денисенка ряд запитань щодо діяльності підконтрольних йому громадських об'єднань та оголосили нардепу підозру.

Коментарі