Понад півсотні бійців Нацгвардії постраждали під час штурму Жовтневого палацу

Результатом неочікуваного штурму Жовтневого палацу у Києві стало поранення понад півсотні нацгвардійців та відкриття одразу трьох кримінальних проваджень. Саакашвілі пояснив такий розвиток подій.

Новину передає "Преса України".

Після того, як у неділю, 17 грудня, активісти влаштували штурм Жовтневого палацу у Києві, не обійшлось без постраждалих. У прес-службі Національної гвардії повідомили про 60 постраждалих правоохоронців, тим часом у поліції таких нарахували 17 осіб.

Наразі відомо, що 15 бійців Національної гвардії довелось госпіталізувати. Ще в одного травма голови. Йому активісти закинули вибуховий пакет у капюшон куртки. Інші нацгвардійці отруїлися невідомим газом.

Лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі, прихильники якого теж долучились до штурму, прокоментував подію. За його словами, це була спланована провокація.

"Мета такої акції явно була дискредитація мирного протесту, адже сьогодні була чергова мирна демонстрація збоку наших представників", – наголосив політик.

Нагадаємо, вчора, 17 грудня, поки у Жовтневому палаці Михайло Саакашвілі давав інтерв'ю, активісти намагались штурмувати будівлю з метою створити у ній свій штаб. Як результат, слідчі відкрили три кримінальні справи за ст. 15 ст. 341 ККУ (замах на захоплення державних або громадських будівель), ст. 345 (погроза або насильство щодо правоохоронців та ст. 343 (втручання в діяльність правоохоронців).

Коментарі