Помилка Надії Савченко: опубліковані невідомі факти біографії скандального політика

Дмитро Тимчук розповів про те, якими були молоді роки колишньої "бранки Кремля". За його інформацією, з юних років Надія відрізнялася скандальною, зухвалою поведінкою. Ще в ті роки до її психологічного стану "були питання".

Психологічний стан народного депутата Надії Савченко викликав серйозні питання задовго до виникнення історії з підготовкою теракту в центрі Києва. Про це передає "Апостроф".

Таку інформацію журналістам озвучив координатор групи Інформаційний опір і колега Савченко по роботі у Верховній Раді України (фракція Народний Фронт).

"Тут Савченко підвело її відчуття месіанства. У людини явно шифер нерівно покладений, тому цей стан неадекватності вплинув на оцінку сил і засобів. Вона вважала, що ненависть до влади настільки велика, що варто звернутися до командира будь-якого рівня, як він тут же приведе свій підрозділ у повному складі й скаже:

"Ми готові йти на заклання заради того, щоб знищити український парламент". Але тут вона трохи помилилася", – розповів Тимчук.

За словами нардепа, дивакуватість поведінки за Надією Савченко спостерігалася ще за часів її служби в миротворчих силах на території Іраку.

"Коли я почав розпитувати хлопців з контингенту, то почув такі розповіді, що зараз не наважуся їх повторити. Дівчина дійсно в абсолютному неадекваті. І тоді, і сьогодні мене цікавить одне питання: як вона потрапила до військового вишу, тим паче в льотний, і дійшла до того, щоб отримати офіцерське звання? Адже необхідно пройти медичну комісію, огляд психіатра", – повідав депутат.

Коментарі