Помічників Ле Пен підловили на шахрайському привласненні грошей

22 лютого, після обшуків офісу ультраправого кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен, поліція затримала та допитала двох її фіктивних помічників – начальника передвиборчого штабу Катрін Грізе та охоронця Тьєрі Леж'є. Їх підозрюють в нецільовому використанні майже 350 тисяч євро, які вони отримали шляхом обману.

Новину повідомляє "Преса України".

За попередніми даними, французька судова поліція затримала та допитала главу передвиборчого штабу очолюваної Марін Ле Пен політичної партії "Національний фронт", а також особистого охоронця кандидата у президенти.

Правоохоронні органи Франції звинувачують Катрін Грізе та Тьєрі Леж'є в тому, що вони протягом тривалого часу незаконно отримували заробітну платну за роботу, яку насправді не виконували. Так, їх шахрайство обійшлося Євросоюзу в майже 350 тисяч євро. Повідомляється, що очільник передвиборчого штабу Ле Пен зобов'язана була повернути 298,5 тисячі євро ще до 31 січня, проте досі цього не зробила. А от охоронець ультраправого  кандидата в президенти Франції змушений відшкодувати 41,5 тисячі євро до 28 лютого.

Дану ситуацію вже прокоментувала сама Марін Ле Пен, яка зараз знаходиться в Лівані й переривати свій візит через черговий обшук не збирається. Вона заявила, що всі висунуті поліцією звинувачення є звичайною політичною змовою, яка направлена на підрив її рейтингу.

"Французи знають, як відрізнити реальні справи від політичної змови", – наголосила вона.

Нагадаємо, напередодні Ле Пен представила новий ролик, присвячений її передвиборчій кампанії. На ньому ультраправий кандидат в президенти їде на коні, летить на вертольоті та керує вітрильною яхтою.

Коментарі