Полювання на свідомих: кібератака на голову Святогірського осередку «Стоп Корупції» Володимира Рибалкіна

Зламані облікові записи, заблоковані телефони та фіктивні фінансові транзакції: на голову відокремленого підрозділу «Стоп Корупції» у Святогірську скоєно хакерську атаку.

«Я прокинувся і побачив, що моя сторінка в Фейсбук заблокована.Я почав повертати свій акаунт у Фейсбуці через телефон, пов’язаний із моєю сторінкою. Але ж я побачив, що не працює і телефон. І лінія Водафон заблокована», - розповідає керівник відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» у м. Святогірськ Володимир Рибалкін, - «Від оператора я дізнався, що вночі якісь невідомі дзвонили оператору з проханням замінити сім-карту по моєму номеру».

Володимир Рибалкін - голова Святогірського осередку "Стоп Корупції"

Зловмисники зламали навіть кредитні картки активіста: «Я зайшов до банку, щоб дізнатися, що коїться з моїми банковими рахунками. І там мені розповіли, що вночі з моїх двох карток знімалися гроші, з рахунку на рахунок перекидувалися гроші», - додає пан Рибалкін.

Володимир відомий у Слов’янському районі завдяки численним антикорупційним розслідуванням. Саме завдяки його діяльності міський голова Святогірська пішов у відставку. Відлуння антикорупційних розслідувань Володимира дісталось навіть стін Верховної Ради. Тож за два роки діяльності активіст здобув багато ворогів.

Це не перший тиск на активістів у Донецькій області. У вересні було скоєно напад на Віктора Діброва – якраз після спільного із Володимиром Рибалкіним розслідування щодо чорних лісорубів.

За цими двома справами розпочато досудове розслідування. І «СтопКор» обов’язково пильнуватиме ефективність роботи слідчих. Стежте за перебігом подій з відеорепортажу:

Коментарі