Польський посол демонстративно потоптав червоно-чорний стяг

У Варшаві пройшла антиукраїнська акція. Активісти, серед яких посол Сейму Польщі, спалили портрети Бандери та Шухевича. Крім того, були здійснені й інші провокаційні дії.

Новину передає "Преса України".

Український журналіст Євген Приходько опублікував на своїй сторінці у соцмережі фото, на якому посол Сейму Польщі Роберт Вінницький стоїть на червоно-чорному прапорі. Так, польський посол взяв участь в антиукраїнській акції, яка пройшла під стінами Посольства України у Варшаві. Подія відбулася 19 березня.

За словами журналіста, Вінницький назвав червоно-чорний прапор "бандерівською ганчіркою". Тим часом інші активісти спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича.

"Немає і не може бути питань до ультраправих, тому що дружба з Росією і відсутність розуму, напевно, виправдовує подібні дії. Тому залишається тільки дві надії. Перше, що в Києві не дадуть відповідь тим же. Друге, що польський уряд засудить настільки радикальний спосіб декларування своїх поглядів під стінами українського посольства. Усьому є межа", – наголосив Приходько.

Тим часом у Посольстві України в Польщі засудили антиукраїнську акцію, наголосивши, що такі дії є на руку Кремлю.

"Свідомо чи несвідомо, але своїми діями та висловлюваннями вони розпалюють нетерпимість, діють на користь Кремля", – наголосили в українському посольстві.

Варто зазначити, що на акцію також зібрались поляки, які виступили на підтримку українців. Так, вони вигукували гасла "За гідність вашу і нашу", маючи на увазі гідність поляків та українців.

Коментарі