Полковник, якого розшукують в Україні, “засвітився” на футбольному матчі у Росії

Ще один представник групи підтримки Віктора Януковича був помічений у Москві. Так, полковник Петро Федчук продовжив будувати "кар'єру" у РФ, попри те, що на батьківщині він має постати перед судом.

Новину передає "Преса України".

На товариському матчі Росія-Аргентина, який нещодавно пройшов у Москві, засвітився екс-заступник керівника міліції Києва Петро Федчук. В Україні його розшукує СБУ. На батьківщині полковник має відповісти перед законом за розгон євромайданівців.

Один із журналістів зафільмував дії російських поліцейських під час матчу. Саме на цьому відео і засвітився Федчук. Останній давав розпорядження підлеглим. Коли представник преси захотів з ним поспілкуватися, він просто втік, навіть не назвавши свого імені.

Варто зазначити, що представники команди біглого президента України Віктора Януковича разом з ним знайшли собі домівку у сусідній державі. Як повідомлялось раніше, нещодавно тут також помітили екс-беркутівця Сергія Кусюка, якого теж розшукує СБУ. Однак за розстріл євромайданівців.

Нагадаємо також, нещодавно журналісти дізнались, хто саме з команди Януковича переїхав до Росії, а хто для переховування від українських правоохоронців обрав іншу країну.

Коментарі