Полковник поліції Голубан подав до суду на Луценка за наклеп

Командир роти поліції особливого призначення Донецької облполіціі Юрій Голубан звернувся з позовом до Печерського суду Києва проти народного депутата Ігоря Луценка.

Юрій Голубан вимагає, щоб Луценко відповів у суді за свої висловлювання, які є наклепом і паплюжать його честь, гідність і ділову репутацію. Скрін документа розміщений на офіційному сайті Нацполіції України, передає "Діалог.UA".

Нагадаємо, 15 березня цього року Юрій Голубан виступив у Верховній Раді та розповів, що насправді відбувалося під час конфлікту з народним депутатом Володимиром Парасюком. Буквально в той же день на телеканалі NewsOne народний депутат Ігор Луценко назвав Юрія Голубана сепаратистом, звинуватив у вбивстві українців під Карлівкою.

Також нардеп звинуватив главу МВС Авакова у тому, що він не вміє вибирати людей для роботи в поліції. Дане повідомлення пізніше повторив на своїй сторінці в соцмережі колишній ватажок незаконного збройного формування "Схід" Олександр Ходаковський. Народний депутат Олександр Геращенко став на захист Голубана і заявив, що Луценко повинен вибачитися перед полковником поліції.

Також на захист поліцейського виступили правоохоронці. Додамо, Юрій Голубан звернувся до Генпрокуратури з проханням провести ретельне розслідування озвученої Ігорем Луценко інформації.

Коментарі