Поліція й озброєна охорона – як відбувалось судове засідання у справі активіста “Стоп Корупції”

2 машини поліції та п'ятеро озброєних охоронців прибули у Вінницький апеляційний суд 19 жовтня заради слухання у справі активіста "Стоп Корупції" Богдана Лавренчука.

Навіщо такі посилені заходи безпеки, стопкорівці запитали у самих озброєних чоловіків, однак ті лише відмовчувались.

"Я не президент і не злодій в законі, думаю, що вони приїхали для того, щоб створити провокацію, щоб суд не відбувся та його перенесли на інші дати. Єдина причина, чому провокація не відбулась – так це те, що люди, які хотіли зібратись на мирну акцію протесту біля суду – запізнились. Але я все одно не розумію, навіщо витрачати кошти платників податків на те, щоб найняти охорону для забезпечення порядку у справі звичайного підприємця" – прокоментував Лавренчук.

Нагадаємо, 19 жовтня Вінницький апеляційний суд закрив кримінальне провадження проти активіста "СтопКору" з Житомирщини Богдана Лавренчука, а також Вінницький міський суд ухвалив рішення щодо внесення відомостей в ЄРДР про злочинне угрупування, до складу якого входять представники поліції, прокуратури та судів.

Про те, чим закінчилась трирічна тяганина з безпідставно відкритою справою проти стопкорівця, читайте в матеріалі: "Вінницький суд закрив прострочене кримінальне провадження проти активіста "Стоп Корупції".

Коментарі