Поліція, СБУ та працівники військкомату: в офіс Саакашвілі прийшли силовики – кадри

9 листопада керівнику харківського офісу партії "Рух Нових сил" Іраклію Імнадзе намагалися вручити повістку в армію. В офіс політичної партії прийшли поліція і СБУ.

Про це повідомив Михайло Саакашвілі в Facebook, пише "Діалог.UA".

За його словами, силовики увірвалися в приміщення "РСН". Імнадзе написав в соцмережі, що до нього в приміщення прийшли поліцейські в супроводі співробітників військкомату, а також з оператором і співробітниками СБУ. При цьому силовики намагалися приховати свої обличчя під час зйомки.

Політик заявив, що раніше не отримував повісток за місцем реєстрації. "Також ні мої батьки, у яких я зареєстрований, не отримували жодних повісток!" – написав він у соцмережі. Імнадзе вважає, що зараз намагаються чинити тиск на активістів.

Сегодня к нам в офис ворвалась полиция вместе с сотрудником харьковского военкомата ,а так же оператором и двумя сотрудниками СБУ, которые скрылись от наших камер. Своим нежданным визитом они хотели вручить мне повестку в военкомат. Хочу отметить , что я никогда не скрывался и более того ни разу не получал ранее никаких повесток по месту регистрации! Так же ни мои родители, у которых я зарегистрирован, не получали абсолютно никаких повесток и даже писем с уведомлением о моей повестке !По моему мнению то, что сегодня произошло - это методы режима Януковича, который использовал военкоматы как инструмент давления на общественных активистов и активистов оппозиционных партий! Но все это, как мы видим при режиме Порошенко происходит в более изощренной и циничной форме!

Posted by Irakli Imnadze on 9. november 2017. a.

Нагадаємо, 7 листопада Саакашвілі та його прихильники організували масовий мітинг в Києві, на який прийшли тисячі людей. В цей же день стало відомо, що грузинського реформатора не можуть вигнати з України.

Коментарі