Політолог Фесенко розповів, з ким зі “старих політиків” Зеленський може піти на угоду

02.04.2019 13:24

Зеленський навряд чи піде на "договірняки" зі "старими політиками" перед другим туром виборів.

Про це розповів політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передає "Діалог.UA".

Він пояснив, що існує два види домовленостей перед другим туром президентських виборів. Один – це переговори з різними кандидатами, які "вилетіли", другий – це "договірняки" з лідерами перегонів.

Фесенко розповів, що Зеленський не готовий піти на "договірняки" з Тимошенко, Гриценком, Бойком та іншими топ-політиками. Політолог зазначив, що в багатьох європейських країнах більшість політиків веде переговори з кандидатами, які вилетіли. Також політики роблять потужні альянси для перемоги в другому турі.

Він зазначив, що Зеленський може піти на такі переговори, але поки незрозуміло, наскільки вони йому потрібні. Він зазначив, що Зеленський може сильно оступиться, якщо почне влаштовувати "договірняки".

Раніше в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського була спростована інформація про те, що, в разі якщо він переможе, Юлія Тимошенко обійме посаду прем'єр-міністра.

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського впевнені в його перемозі над Порошенком в другому турі з подвійною перевагою.

Коментарі