Політик-боржник: суд зобов’язав фірму нардепа Юрчишина сплатити мільйон компенсації заводу у Старокостянтинові

Захопив майно заводу? Компенсуй матеріальні збитки. Майже один мільйон гривень, таку суму має сплатити фірма «Візит» народного депутата Петра Юрчишина ТОВ «Строймайстер» після акту рейдерства. Такий вердикт ухвалив Касаційний господарський суд. Про це із зали суду повідомляють активісти «Стоп корупції», які слідкували за процесом.

«Касаційну скаргу залишили без задоволення! А рішення Апеляційного Господарського суду залишити без змін!», – зазначають активісти.

Додамо, вранці активісти ГО «Народ проти корупції» разом з представниками ГО «Стоп Корупції» зібралися біля Касаційного господарського суду з мирною акцією протесту на підтримку власника ТОВ «Строймайстер», який постраждав від рейдерських дій фірми народного депутата України Петра Юрчишина «Візит». Феміда має поставити крапку у цій історії та змусити рейдерів компенсувати 1 мільйон збитків стратегічному підприємству.

Нагадаємо, що восени 2016 року компанія братів Юрчишиних «Візит» за допомогою фейкової біржової угоди вирізала та вивезла під’їзні рейки на заводі «Строймайстер» у Старокостянтинові на Хмельниччині. І це попри те, що завод – стратегічне підприємство, яке може проводити ремонт військової техніки.

Коментарі