Політичний оглядач розповів, який жахливий ультиматум Кремль пред’явить Києву, щоб не дати Криму перетворитися на пустелю

В ході візиту в анексований Крим секретар Російського Радбезу Микола Патрушев приділив багато уваги двом темам: мілітаризації півострова та проблеми з його водопостачанням.

Крім цього, він не упустив шансу звинуватити Київ у всіх провалах Кремля в Криму. Це говорить про те, що російська влада готується висунути Україні жахливий ультиматум. Таку думку в своєму блозі на "Крим.Реалії" висловив політичний оглядач Сергій Стельмах, передає "Діалог.ua".

"У Росії немає можливості забезпечити Крим водою без участі України. Сільське господарство і промисловість півострова страждають від зневоднення, а степ може перетворитися на мертву пустелю", – повідомив експерт, зазначивши, що визнати свою неспроможність Кремль на може. Тому є величезний ризик, що Москва піде на крайні заходи – агресію.

"Все йде до того, що Путін звинуватить Україну в "гуманітарній катастрофі"на півострові й висуне ультиматум: або Київ відкриває канал, або це зроблять російські військові", – попередив Стельмах.

Він також додав, що російський лідер може зробити це в будь-який зручний для нього момент.

Інші новини

Коментарі