“Поховайте нас разом” – текст передсмертних записок двох школярок в Маріуполі, які одночасно стрибнули з даху (ФОТО)

В цей вівторок, другого жовтня в Лівобережному районі міста дві учениці 9-го та 11-го класів разом стрибнули з даху багатповерхівки та розбилися насмерть.

Про це йдеться в повідомленні “112 Україна”.

Зазначено, що дівчатка загинули одразу – врятувати їх було неможливо. У них у кишенях знайшли записки з однаковим текстом: "Поховайте нас разом". У прес-службі поліції області інформацію про загибель підтвердили. Загиблі – учениці 9 та 11 класів, причини такого вчинку встановлюють.

За даними місцевих ЗМІ, школярки – хресні сестри, вранці мати старшої проводжала її до школи. Як діти опинилися в багатоповерхівці в іншій частині району, далеко від дому, де у них немає ні родичів, ні знайомих, невідомо. Під'їзд будинку зачиняють. Тим не менше дівчатка змогли піднятися на останній поверх і пробратися на горище. Воно замикається на замок, але там є дірка. Ось у неї, ймовірно, дівчатка і пролізли.

Фото: 0629.com

За словами поліцейських, тіла дітей лежать настільки близько одне до одного, що є підстави вважати, що вони не стрибнули, а просто зробили крок униз разом. На місці продовжує працювати слідчо-оперативна група поліції.

Читайте також: “На Дніпропетровщині мати заморила двох місячних близнюків голодом”.

Коментарі