Погода в Україні на вівторок, 8 травня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У північних, центральних і східних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +7...+16 градусів, удень +17...+28. Вітер змінних, переважно північний, східний, південно-східний, північно-східний і північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +14...+16, удень температура — від +25 до +28 градусів. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-7 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність, у регіоні буде дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+16 градусів, удень повітря прогріється до +17...+23. Вітер північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові можливий невеликий дощ. У Керчі буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +7...+11 градусів. Денна температура повітря складе від +17 до +22. Вітер східних, північних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +14...+16 градусів, денна становитиме +23...+25. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +7...+13 градусів, удень стовпчики покажуть +15...+23. Вітер західний, північно-західний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, у регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +11...+13, удень — до +18...+20 градусів. Вітер переважно північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+17 градусів, удень — до +24...+27. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і північний, 1-7 м/с.

Коментарі