Погода в Україні на вівторок, 4 вересня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +9...+23 градуси, вдень +19...+31. Вітер змінних, переважно північний, східний, південно-східний, південний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +13...+18, удень температура – від +19 до +28 градусів. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16...+22 градуси, вдень повітря прогріється до +25...+31. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-7 м/с.
У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові можливий невеликий дощ. В Євпаторії, Керчі, Феодосії опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +17...+23 градусів. Денна температура повітря складе від +28 до +30. Вітер східних, північних і північно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +15...+23 градуси, денна становитиме +27...+30. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +9...+18 градусів, удень стовпчики покажуть +22...+28. Вітер східний, північно-східний, південно-східний і північний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до +15...+17, удень - до +23...+25 градусів. Вітер переважно південно-східний, північно-східний, східний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+18 градусів, удень – до +26...+30. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

Коментарі