Погода в Україні на вівторок, 27 лютого

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується сніжна погода. Температура повітря вночі складе -19...-1 градус, удень -14...+7. Вітер змінних, переважно східний, південний, південно-східний, північний і північно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжна погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -19...-14, вдень температура — від -11 до -9 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-7 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -13...-7 градусів, удень повітря прогріється до -8...-1. Вітер східний, північний і північно-східний, 2-8 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий невеликий сніг. Уночі температура повітря буде коливатися в межах -6...-1 градуса. Денна температура повітря складе від -2 до +7. Вітер східних, південних, південно-східних і північно-східних напрямків, 3-10 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі температура повітря -14...-12 градусів, денна становитиме -6...-2. Вітер східний, північно-східний і північний, 2-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до -17...-7 градусів, удень стовпчики покажуть -14...-3. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах — хмарна погода, у регіоні в другій половині дня очікується невеликий сніг, який буде йти до самого вечора. Температура повітря вночі до -11...-10, вдень — до -9...-6 градусів. Вітер переважно східний і північно-східний, 3-6 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -17...-13 градусів, удень — до -11...-8. Вітер північно-східний і північний, 1-6 м/с.

Коментарі