Погода в Україні на вихідні, 9 і 10 вересня

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни у суботу в регіоні буде переважно суха погода. У західних областях у суботу – дрібний дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +8…+19 градусів, удень +16…+28. Вітер змінний, переважно південний, східний, південно-східний, північний, північно-східний і південно-західний, 1-7 м/с.

 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від +9 до +18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +20…+26. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У Криму – переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю на півострові буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +14…+20 градусів, удень – до +25…+29. Вітер східних, північно-східних і південно-східних напрямів, 1-7 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде без опадів. Температура вночі +9…+15 градусів. Денна температура повітря складе +22…+26 градусів. Вітер східних, північних, південно-східних і північно-східних напрямів, 1-5 м/с.

 

У західних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні висока ймовірність дощу, у неділю – без опадів. Температура повітря вночі до +5…+17 градусів, удень +21…+27. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу в регіоні можливий дрібний дощ, у неділю буде без опадів. Температура повітря вночі від +8 до +15, удень – від +22 до +24 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний і північно-східний, 1-4 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9…+18 градусів, удень +23…+30. Вітер східних, південно-східних і південних напрямів, 1-5 м/с.

Інші новини

Коментарі