Погода в Україні на середу, 28 лютого

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме сніжна погода. Температура повітря вночі складе -19...+1 градус, удень -14...+7. Вітер змінних напрямків, переважно південно-східний, північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-7 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжна погода. Вночі температура повітря складе -14...-11 градусів, удень — від -10 до -5. Вітер північно-східний і північний, 1-6 м/с.

 

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -14...-6 градусів, удень повітря прогріється до -8...+2. Вітер східний і північно-східний, 1-9 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові можливий невеликий дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе -7...+1 градус. Денна температура повітря буде коливатися від 0 до +7. Вітер східний, південний, південно-східний та північно-східний, 1-7 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі до -10...-3 градусів, денна температура повітря складе -3...+1. Вітер східний, південний і південно-східний, 2-9 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно сніжна погода. Температура повітря вночі опуститися до -19...-9 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть -14...-3. Вітер північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах — мінлива хмарність, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -14...-10, удень — до -9...-8 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -15...-10 градусів, удень — від -10 до -4. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-5 м / с.

Коментарі