Погода в Україні на середу, 11 квітня

У середу в Україні буде переважно хмарна погода. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +4...+16 градусів, удень +15...+23. Вітер змінних напрямків, переважно південний, східний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно сухо. Вночі температура повітря складе +7...+10 градусів, удень — від +14 до +22. Вітер південно-західний, південно-східний, східний, північно-східний і південний, 1-5 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть - +5...+8 градусів, удень повітря прогріється до +18...+23. Вітер східний, південно-східний, південний і південно-західний, 1-4 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +9...+16 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +18 до +26. Вітер східний, південно-західний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно. У регіоні очікується суха погода. Вночі до +6...+8 градусів, денна температура повітря складе +19...+24. Вітер східний, південно-східний, південний і південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +4...+11 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +15...+22. Вітер південний, південно-східний, південно-західний, північно-східний і східний, 1-4 м / с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +8...+11, вдень — до +19...+20 градусів. Вітер переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях — хмарна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6...+9 градусів, удень — від +21 до +23. Вітер південний, південно-східний та південний, 1-4 м/с.

Коментарі