Погода в Україні на п’ятницю, 2 березня

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде сніжна погода. У західних, місцями в східних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -20...-1 градуса, вдень -9...+8. Вітер змінних напрямків, переважно південний, східний, західний, північно-східний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжна погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до -15...-12 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -9...-5. Вітер південний, південно-східний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях буде мінлива хмарність. На більшій частині регіону буде сніжно. Вночі стовпчики термометрів покажуть -19...-11 градусів, удень повітря прогріється до -3...+2. Вітер переважно східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується сніжна погода. Вночі температура повітря складе -7...-1 градус. Денна буде коливатися від +1 до +8. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-9 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. У Луганській області — без опадів. Уночі градусники покажуть -16...-8, денна температура повітря складе -6...-2 градусів. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 2-6 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -20...-8 градусів, удень підніметься до 0...+4. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі -11...-9, вдень +1...+3 градусів. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -19...-16 градусів, удень — від -10 до -6. Вітер переважно південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

Коментарі