Погода в Україні на п’ятницю, 16 березня

У п'ятницю в Україні очікується переважно хмарна погода. На всій частині країни буде сніжно-дощова погода. У Криму та деяких східних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -6...+8 градусів, удень -4...+14. Вітер змінних напрямків, переважно східний, північний, північно-східний, південний і південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується сніг. Уночі повітря охолодитися до -6...0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -4...+1. Вітер східний та північно-східний, 1-7 м/с.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+8 градусів, вдень повітря прогріється до +5...+14. Вітер переважно східний, південно-східний, південний і південно-західний, 1-7 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +2...+7 градусів. Денна буде коливатися від +4 до +12. Вітер східний, південно-східний, північний та північно-східний, 1-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У більшій частині регіону опадів не передбачається. Уночі градусники покажуть -2...+1, денна температура повітря складе -1...+7 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний, південно-східний та західний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -3...+5 градусів, вдень підніметься до -4...+10. Вітер східний, північно-східний, південний, південно-східний і південно-західний, 1-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні очікується дощ. Температура повітря вночі -1...+5, вдень +2...+11 градусів. Вітер північно-східний, східний, південно-східний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+2 градуси, вдень – від -1 до +5. Вітер північний, східний, північно-східний, південно-східний і південний, 1-5 м/с.

Коментарі