Погода в Україні на четвер, 4 жовтня

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У північних областях висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі становитиме 1...+12 градусів, удень - +6...+19. Вітер змінних напрямків, переважно західних, південно-західних, північних і північно-західних, 1-10 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +5...+8 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +7...+12. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-9 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +7...+12 градусів, удень повітря прогріється до +13...+18. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Севастополі можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +11...+14 градусів. Денна буде коливатися від +16 до +19. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-8 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +6...+10 градусів, денна температура повітря складе +12...+17. Вітер західний, південний і південно-західний, 1-8 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -1...+4 градусів, удень підніметься до +6...+14. Вітер західних, північних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі до +1...+5, удень до +10...+12 градусів. Вітер переважно північних, західних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, удень – від +11 до +15. Вітер західний, північний і північно-західний, 1-8 м/с.

Коментарі