Погода в Україні на четвер, 29 березня

У четвер в Україні очікується хмарна погода. Майже на всій території країни прогнозується сніжно-дощова погода. У південних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -3...+8 градусів, удень - -1...+14. Вітер змінних напрямків, переважно південний, південно-західний, північно-західний, північно-західний, північно-східний і західний, 1-8 м/с.

У північних областях — хмарна погода. У регіоні можливий дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -3...-1 градуса, вдень стовпчики термометрів покажуть до -1...+3. Вітер північно-західний, північний і північно-східний, 1-8 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+4 градуси, вдень повітря прогріється до +7...+10. Вітер західний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму переважатиме хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Керчі можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +3...+8 градусів. Денна буде коливатися від +10 до +14. Вітер північно-західний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях — хмарна погода. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі до -5...+1 градус, денна температура повітря складе +3...+9. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У західних областях — хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -4...+5 градусів, удень підніметься до +4...+12. Вітер західний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах — хмарна погода. В регіоні передбачається дощова погода. Температура повітря вночі до +2...+3, вдень до +6...+9 градусів. Вітер переважно північних, східних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-2 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні можливий невеликий сніг. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+1 градус, удень — від +6 до +11. Вітер північно-західний, північний, західний і південно-західний, 1-4 м/с.

Коментарі