Погода в Україні на четвер, 22 лютого

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується суха погода. У північних областях можливий невеликий сніг. Температура повітря вночі складе -12...+3 градуси, вдень -7...+9. Вітер змінних напрямків, переважно південно-східний, північний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -12...-5 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до -7...-1. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -10...0 градусів, удень повітря прогріється до -1...+3. Вітер північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У Криму переважатиме хмарна погода з проясненнями. На більшій частині півострова опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -3...+3 градуси. Денна буде коливатися від +2 до +9. Вітер північно-східний, східний і північний, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. Вночі до -8...-4 градусів, денна температура повітря складе -4...+1. Вітер північний і північно-східний, 2-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -7...0 градусів, удень підніметься до -5...+7. Вітер північних, північно-східних і східних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -2...-1, вдень до +1...+3 градусів. Вітер переважно північно-східних напрямків, 3-6 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -10...0 градусів, удень – від -5 до +2. Вітер східний та північно-східний, 2-5 м/с.

Коментарі