Погода в Україні на четвер, 22 березня

У четвер в Україні очікується хмарна погода. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У північних, східних областях і в Криму можливий невеликий сніг. Температура повітря вночі складе -19...+3 градуси, вдень -5...+ 9. Вітер змінних напрямків, переважно південний, південно-західний, західний, північно-західний, північно-східний і південний, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода. У регіоні можливий дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -10...-4 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до -1...+1. Вітер північно-західний, північний і північно-східний, 1-8 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -11...-2 градуси, вдень повітря прогріється до -3...+1. Вітер західний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму переважатиме хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий невеликий сніг. Уночі температура повітря складе -3...+3 градуси. Денна буде коливатися від +1 до +9. Вітер північно-західний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі до -9...-3 градусів, денна температура повітря складе -1...+4. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -19...-8 градусів, удень підніметься до -5...+1. Вітер західний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні передбачається суха погода. Температура повітря вночі до -16...-15, вдень до -1...+1 градуса. Вітер переважно північних, східних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-2 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -11...-6 градусів, удень – від -3 до +1. Вітер північно-західний, північний, західний і південно-західний, 1-4 м/с

Коментарі