Погані новини для “ДНР”: джерело в Москві повідомило, що Меркель запропонувала Путіну по Донбасу

20.08.2018 16:51

На зустрічі в столиці Німеччини з президентом Росії Володимиром Путіним канцлер ФРН Ангела Меркель запропонувала створити на окупованому Донбасі міжнародну адміністрацію з введенням до 40 тис. миротворців.

Про це в своєму телеграм-каналі написав головний редактор російської радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов, посилаючись на власні джерела російської влади.

Венедиктов повідомив, що німецький канцлер детально виклала Путіну свій план введення контингенту на окуповану частину Донбасу в складі кількох десятків тисяч миротворців разом зі створенням міжнародної адміністрації. Інших подробиць Венедиктов не повідомив, як і можливої ​​реакції російської влади і особисто Путіна на запропонований план.

Відзначимо, що запропонований Меркель сценарій збігається з інтересами України і кілька разів був озвучений президентом Петром Порошенком. Російська влада чинить опір вказаному плану і хочуть розмістити миротворців лише на лінії фронту. Передавати контроль над кордоном росіяни відмовляються.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X