Побив і вигнав на вулицю: у Харкові чоловік видворив дружину й сина через власну тягу до азартних ігор

На ґрунті тяги до заборонених, але наявних в Україні азартних ігор, у Харкові чоловік спочатку побив, а потім вигнав дружину з сином на вулицю. Про це повідомляється у рішенні Ленінського суду м Харкова. 

"12.11.2018 року близько 22:00 години за адресою: м. Харків вул. Революції 1905 року буд.6, чоловік заявниці з хуліганських спонукань, на ґрунті систематичної гри в азартні ігри, у присутності свідків влаштував сварку, висловлювався нецензурною лайкою на її адресу, заподіяв тілесні ушкодження, після чого вигнав з квартири разом з сином. По теперішній час чоловік проживає самостійно та перешкоджає проживанню у квартирі. Також зазначено, що чоловік погрожував фізичною розправою, систематично продавав особисті речі дружини й сина з метою отримання коштів для азартних ігор", – вказують судові матеріали.

Нагадаємо, в Україні азартні ігри заборонені з 2009 року. Але через відсутність жорсткого контролю за ринком, включаючи п'ятирічну відсутність ліцензійних умов для лотерей (єдина легальна гра в Україні), які й перетворилися у руках шахраїв в азартні ігри, нелегальні гральні клуби безперешкодно працюють по всій території України.

При цьому багаторічне розслідування кримінальних проваджень поліції, як правило, ні до чого не призводить.

Коментарі