По той бік закону: люстрований слідчий Шпирь став адвокатом рейдерки Софієнко

Попав під люстрацію і пішов в адвокати агрорейдерки Софієнко. Слідчий Антон Шпирь, якого в шию вигнали з прокуратури, тепер працює на фігурантку однієї зі своїх справ. Про нове місце роботи екс-правоохоронця стало відомо активістам «Стоп корупції».

За даними «СтопКору», у 2014 році Шпирь займався справою компанії «Агрейн», де Софієнко проходила як одна зі сторін конфлікту. Активісти припустили, що слідчий уже тоді міг бути на побігеньках у рейдерки й що саме за роботу на Софієнко його люстрували. Ці запитання адресували Шпирю, утім пролити світло на свою біографію він відмовився.

Шпиря помітили біля будинку Софієнко на київських Осокорках. Там він спільно з охоронцями влаштував силову атаку на учасників мирної акції – бійців АТО, які вимагають звільнити окуповану рейдерами землю, повернути ділянку у комунальну власність та звести на ній реабілітаційний центр.

Вранці військові намагалися встановити на землі стенд із зображенням закладу. Утім на них накинулись бодігарди Софієнко.

У КИЄВІ НА ОСОКОРКАХ СУТИЧКИ: ОХОРОНА РЕЙДЕРКИ СОФІЄНКО НАПАЛА НА УЧАСНИКІВ АТООхорона поплічниці режиму Януковича та відомої агрорейдерки Лесі Софієнко напала на учасників мирної акції. Бійці АТО, які вже місяць вимагають повернути захоплену родиною Софієнко землю у комунальну власність і зробити тут реабілітаційний центр для побратимів, намагались встановити банер із майбутнім закладом. У цей момент на них налетіла юрба молодиків, почали штовхати, обзивати та вимагати покинути територію. У результаті банер вирвали із землі. Учасники мирної акції викликали на місце патрульну поліцію та слідчо-оперативну групу.Військові уже два тижні живуть на березі озера Зариваха на київських Осокорках. Раніше тут на береговій смузі КП «Київблагоустрій» демонтував незаконний паркан, яким родина Софієнко відгородила собі окремий вихід до водойми.Додамо, що ветерани та воїни антитерористичної операції уже зареєстрували на сайті Київської міської ради петицію. Реабілітаційний центр хочуть збудувати на столичних Осокорках, на ділянці, яку окупували рейдери-поплічники Януковича, подружжя Софієнко-Пєхов. Військові закликають усіх небайдужих проголосувати за ініціативу.

Posted by Стоп корупції on Neljapäev, 1. november 2018

Коментарі