Плотницького посадили у СІЗО “Хрести”

Стало відомо, де знаходиться колишній ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький. Екс-соратник російського найманця підтвердив, що його посадили у СІЗО. За попередніми даними, Плотницький вже встиг "здати" своїх колег.

Новину передає "Преса України".

Владлен Заруба, соратник першого ватажка бойовиків "ЛНР" Валерія Болотова, дав інтерв'ю для YouTube каналу PolitWera. У ньому він підтвердив, що Ігор Плотницький, який зайняв керівне місце Болотова, наразі знаходиться у СІЗО №1 Петербурга.

"Плотницький живе в "Хрестах" і дає свідчення", – заявив Заруба.

Зокрема, так називають петербурзький слідчий ізолятор. Він також вважає, що свідчення Плотницького стали підставою для арешту Олега Мкртчана, гендиректора корпорації "Індустріальний Союз Донбасу". За попередніми даними, він нібито розкрадав кошти "ЛНР". За словами Заруби, саме через Мкртчана Кремль передавав гроші так званій "республіці".

Заруба також наголосив, що відправка Плотницького у СІЗО ніяк не вплинула на ситуацію у "ЛНР". Він додав, що при владі досі залишаються Ігор Корнет і Леонід Пасічник. Нагадаємо, після конфлікту з Пасічником Плотницького зняли з посту глави "ЛНР". Спочатку російські медіа відзначали, що Плотницький повернувся до Росії, однак згодом виявилось, що його спочатку заарештували, а потім разом з представниками його "адміністрації" відправили у РФ.

Так, російська сторона звинуватила Плотницького у спробі "здати Донбас" Україні та співпраці з СБУ.

Коментарі