Плотницького поміняли на такого ж одіозного персонажа – експерти передрікають новий переділ в “ЛНР”

Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, заявив, що в результаті відсторонення Ігоря Плотницького, ватажка "ЛНР", переговорні позиції РФ на світовому рівні виявилися підірваними істотно.

Він пояснив, що російська пропаганда кілька років намагалася всіх переконати, що в "Л/ДНР" проводяться прозорі вибори, є легітимна влада, що представляє народні інтереси, передає "Діалог.UA".

За словами Гримчака, саме з цієї причини Москва неодноразово вказувала західним партнерам України, що Київ повинен вести переговорний процес з представниками "республік".

Однак у даний момент пропагандистська конструкція на цю тему виявилася зруйнованою. Правота України була доведена: є російські агресія й війська, а також колаборанти, які співпрацюють з окупаційною владою.

Кирило Сазонов, політолог, у свою чергу, стверджує, що в результаті рокіровки Плотницький - Пасічник мирному населенню, вимушеному жити на окупованих територіях, доведеться ще гірше.

За його словами, Плотницького замінили на аналогічного одіозного персонажа: екс-співробітника СБУ, який свого часу отримав орден від президента Віктора Ющенка, а потім зрадив Україну.

Для місцевих жителів цей варіант ще гірший, оскільки знову буде переділ власності, грабежі та віджимання майна, пояснив Сазонов.

Коментарі