На Чернігівщині офіцер ЗСУ вимагав гроші у строковиків

Як повідомляє прес-служба прокуратури Центрального регіону України, 29 вересня 2017 року Козелецьким районним судом Чернігівської області завершено розгляд кримінального провадження щодо командира роти однієї з військових частин Збройних Сил України старшого лейтенанта Б, який організував систематичне отримання неправомірної вигоди з підлеглих військовослужбовців строкової служби за не створення їм перешкод у проходженні служби.

Саме в день видачи військовикам грошового забеспечення, командир однієї з рот, збирав з підлеглих "данину" за строкову службу у Збройних Силах України. В своєму службовому кабінеті, він проводив так звану "профілактичну бесіду" з солдатами, та в свою чергу погрозами "вибивав" з них кошти. У ході досудового слідства, військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України підтверджено 39 випадків отримання офіцером грошових коштів від підлеглих.

Вироком суду, старшого лейтенанта Б. визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням управлінських обов’язків.

Інші новини

Коментарі