Півдня у полоні: подоробиці нападу на журналістів «СтопКору» (відео)

Переслідування, провокації, погрози і 8 годин поспіль у заручниках – звичайна зйомка звичайного сюжету перетворилась на бойовик.

Нагадаємо, в рамках проведення журналістського розслідування, маючи при собі усі необхідні документи, знімальна група прибула до селища Лідіївка Миколаївської області. Від самого початку зйомок за знімальною групою розпочалось стеження – де б не з’явились журналісти, за ними неодмінно слідував білий мікроавтобус.

Остаточно ситуація вийшла з-під контролю, коли журналіст Христина Кришиха розпочала спілкування з очільником ДП «Лідіївське» паном Шейко. У якийсь момент він почав поводитись вкрай агресивно та напав на дівчину.

Далі події розгортались стрімко – на місце прибув перший наряд правоохоронців і Христина склала заяву про перешкоджання професійній діяльності. Невдовзі після цього, автомобілі знімальної групи та поліції виявилися заблокованими та піддались атаці з боку вкрай агресивних осіб. Обережно! Ненормативна лексика

В результаті цього нападу постраждав оператор Олександр Полодюк – в нього намагались відібрати камеру та телефон.

На місце події прибув другий наряд поліції, проте й він виявився у пастці. Вирватись з полону журналістам та правоохоронцям вдалося тільки через 8 годин. «Переслідування, провокації, погрози і 8 годин поспіль у заручниках. Так «привітно» сьогодні мене і мою знімальну групу зустріли співробітники філії ДП «Лідіївське» ТОВ СП «Нібулон». Усі їхні дії координував і давав вказівки директор філії Шейко Дмитро. Про усі деталі події напишу завтра. А зараз пишу заяву в поліцію. Другу за день» - повідомила Христина Кришиха вже після опівночі.

Нападники, які вчинили проти журналістів цей акт агресії, зараз встановлюються та ідентифікуються. За статтею 171 Кримінального кодексу України їм «світить» покарання у вигляді обмеження волі строком до 5 років.

Коментарі