“Південні Осокорки перспективні для забудови. Є вся дозвільна документація”, – мер Києва В. Кличко

На столичних Осокорках невдовзі планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів. Утім, минулого тижня тут знов було гаряче: агресивно налаштовані «екопарківці» за підтримки представників Нацкорпусу вкотре штурмували будмайданчик.

Ці події стали ключовою темою наради  у столичної міської адміністрації. Зокрема, мер Києва Віталій Кличко акцентував, що території Південних Осокорків, між іншим і біля озера Небреж, були визначені як перспективні для забудови ще кілька десятиліть тому.

"В результаті слухань Віталій Кличко наголосив, що забудовник має всю дозвільну документацію на проведення будівництва, яка не скасоване і не зупинене", – зазначила Людмила Горіцька, начальник служби по зв'язках з громадськістю, – «Зважаючи на занепокоєння громадських активістів, міським головою запропоновано виготовити детальний макет забудови цієї території з урахуванням інтересів громади».

А щодо самого конфлікту – міський голова рекомендував дочекатися судових рішень для врегулювання правових позицій сторін. Про нові події довкола будівництва на столичних Осокорках «СтопКор» обов'язково розповість у наступних  випусках.

Пильнуйте за поточним розвитком ситуації: 

Коментарі